Author: f***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product for it’s price
Color: Brown
Price: 168kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 224 g |
| Length | 56 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2302200999377495 |
Author: f***1
Date:
Review: Good product for it’s price
Color: Brown
Author: e***3
Date:
Review: I like it it is very usefull
Color: Brown
Author: M***y
Date:
Review: Good quality. Fast delivery. Look like picture. Very satisfied
Color: Brown
Author: L***ó
Date:
Review: nice, looks like the image
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.