Author: m***7
Date:
Review: it's rlly cute n it's not to bad for shedding, used it for my yuno cosplay
Color: Pink
Price: 155kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2304017767366619 |
Author: m***7
Date:
Review: it's rlly cute n it's not to bad for shedding, used it for my yuno cosplay
Color: Pink
Author: x***x
Date:
Review: So pretty, realistic and comfortable, the wig it’s self is sooo soft, l ove love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love ove love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love ove love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love ove love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love
Color: Pink
Author: H***a
Date:
Review: very soft and beautiful 💗💕
Color: Pink
Author: t***r
Date:
Review: Amazing and good quality
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.