Author: e***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my cosplay was a success 😌🎀
Color: Gold
Price: 168kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2304255177274063 |
Author: e***m
Date:
Review: my cosplay was a success 😌🎀
Color: Gold
Author: r***2
Date:
Review: Looks natural hair feels so soft n bouncy best purchase ever 10/10
Color: Gold
Author: k***5
Date:
Review: Very soft colour, adjustable and soft :)
Color: Gold
Author: e***1
Date:
Review: I love it’s very soft
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.