Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lace front long and thick doesnt fall out not shiny so lovely pls like comment for points 🥹❤️
Color: Two-Tone
Price: 198kr
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 305 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2302210010280091 |
Author: c***a
Date:
Review: Lace front long and thick doesnt fall out not shiny so lovely pls like comment for points 🥹❤️
Color: Two-Tone
Author: M***a
Date:
Review: Very pretty i love it ! 😘🥰😘
Color: Two-Tone
Author: w***0
Date:
Review: Love love love this wig so soft and very little shedding very good quality obsessed!!!!!
Color: Two-Tone
Author: t***s
Date:
Review: so pretty and perfect
Color: Two-Tone
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.