Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ugh I love these sm!!! Pls like :)
Color: Multicolor
Price: 20kr
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 10 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2406219321689251 |
Author: m***t
Date:
Review: Ugh I love these sm!!! Pls like :)
Color: Multicolor
Author: e***a
Date:
Review: I love these! They are so cool and the quality is also great
Color: Multicolor
Author: c***3
Date:
Review: Cute just like in photo
Color: Multicolor
Author: c***7
Date:
Review: Save time by not creating free hand. Very 3D. Looks really good. Fits on nail perfectly.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.