Author: x***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: they stayed on so long and i colored them with a red/purple lip liner and that also stayed (about one and a half weeks)
Color: Black
Price: 13kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Height | 0.1 cm |
| Length | 6 cm |
| Width | 10 cm |
| SKU | sb2408201450518088 |
Author: x***j
Date:
Review: they stayed on so long and i colored them with a red/purple lip liner and that also stayed (about one and a half weeks)
Color: Black
Author: n***e
Date:
Review: Very cutieee 💞💞💞💞💞💞💞💞
Color: Black
Author: 7***t
Date:
Review: very cute i love ittt
Color: Black
Author: e***e
Date:
Review: such a cute tattoo and it stayed quite some time
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.