Author: s***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to work with! x
Color: Purple
Size: 2
Price: 22kr
| Material | Aluminum Alloy |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 12-15mm |
| Color | Black |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| Height | 1.3 cm |
| Length | 16 cm |
| Width | 1.3 cm |
| SKU | sb2305060068214019 |
Author: s***p
Date:
Review: Easy to work with! x
Color: Purple
Size: 2
Author: a***4
Date:
Review: Easy to use and great quality
Color: Pink
Size: 2
Author: t***5
Date:
Review: Great product!! Love
Color: Black
Size: 2
Author: :***)
Date:
Review: Love this brush, not bad
Color: Purple
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.