Author: e***0
Date:
Review: Great product really good
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 17kr
Original Price: 23kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 14.5 cm |
| Length | 17.5 cm |
| SKU | sb25071630853504710 |
Author: e***0
Date:
Review: Great product really good
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***s
Date:
Review: Really pretty and decent price! The gems are really pretty, I can't wait to go to a rave or festival mow
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: i***h
Date:
Review: pretty design, sticks well, but one time use
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: c***n
Date:
Review: haven't used it but I bought it for carnival face makeup look. Hopefully they stick
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.