Author: K***R
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it
Color: Red
Price: 30kr
| Material | PET |
| Container Type | Hose |
| Color | Red |
| Texture | Balm |
| Length | 2.6 cm |
| Width | 14.5 cm |
| Height | 2.6 cm |
| Capacity | 25 ml |
| SKU | sb260330093595732469140 |
Author: K***R
Date:
Review: Love it
Color: Red
Author: a***h
Date:
Review: Not yet used buy looks good
Color: Red
Author: h***4
Date:
Review: Love them exactly what I wanted to use for eid
Color: Brown
Author: z***7
Date:
Review: Little small but good quality 😉😁👍😁👍😁👍😁👍😁👍😁👍😁👍😁👍😁👍😁👍😁👍
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.