Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is very bautiful make up gemstones😍 cant wait to use them
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 17kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 10.5 cm |
| Length | 16 cm |
| SKU | sb2212213363672794 |
Author: m***2
Date:
Review: This is very bautiful make up gemstones😍 cant wait to use them
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: c***y
Date:
Review: love these, perfect add on to any cute makeup
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***7
Date:
Review: Very nice product works very well
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***a
Date:
Review: Nice quality! Works great
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.