Author: p***d
Date:
Review: very nice and lifting, I recommend it
Color: Black
Size: one-size
Price: 12kr
Original Price: 16kr
| Material | Fabric |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Face Lift Strap |
| Length | 3.05 cm |
| Width | 0.5 cm |
| Height | 23.88 cm |
| SKU | sb2308107777741203 |
Author: p***d
Date:
Review: very nice and lifting, I recommend it
Color: Black
Size: one-size
Author: F***3
Date:
Review: I just can’t go out without this. It is so good. I love the way it snatches all my face and the eyes eyebrows. It’s perfect if you wanna go to prom or an event you need this trust me.💗👌
Color: Brown
Size: one-size
Author: h***d
Date:
Review: All Shein products are of high quality. Thank you, Shein!
Color: Black
Size: one-size
Author: h***d
Date:
Review: All Shein products are amazing. Thank you, Shein, for your trust.
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.