Author: L***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cute, used these for my halloween costume❤️❤️❤️
Color: Green
Size: 10cm*10cm
Price: 14kr
| Material | PMMA |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Green |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 10 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2306163313749710 |
Author: L***h
Date:
Review: so cute, used these for my halloween costume❤️❤️❤️
Color: Green
Size: 10cm*10cm
Author: c***6
Date:
Review: stuck super well, great quality
Color: Black
Size: 10cm*10cm
Author: v***a
Date:
Review: wow so slay so great i love it so much
Color: Green
Size: 10cm*10cm
Author: m***o
Date:
Review: I had them all day will definitely buy again rhinestones from shein
Color: Green
Size: 10cm*10cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.