Author: k***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: RR8VED A BIT SQUASHED SO HOPEFULLY IT WILL SETTLE DOWN AND STRAIGHTEN OUT. NICE COLOUR.
Color: Dusty Pink
Size: one-size
Price: 31kr
| Material | PP |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Heat-Resistant |
| Ideal for | Unisex |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Purple |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 22 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb2108289887905550 |
Author: k***h
Date:
Review: RR8VED A BIT SQUASHED SO HOPEFULLY IT WILL SETTLE DOWN AND STRAIGHTEN OUT. NICE COLOUR.
Color: Dusty Pink
Size: one-size
Author: b***a
Date:
Review: So nice, i recommend
Color: Dusty Pink
Size: one-size
Author: b***n
Date:
Review: good quality and easy to use
Color: Black
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: i’m absolutely in lovvvevevev
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.