Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy chula, bonita y rapida viene con cosas pra probarla
Color: Green
Price: 301kr
Original Price: 376kr
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | EU F Type Plug(220-240V) |
| Charger Certification | CE |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 200V-240V |
| Interface | Wire |
| Batteries Included | No |
| Line Type | Wired |
| Cord Length | <3m |
| Included Components | Power Cords |
| Base Material | Silicone |
| SKU | sv25082068777411151 |
Author: n***4
Date:
Review: Muy chula, bonita y rapida viene con cosas pra probarla
Color: Green
Author: t***8
Date:
Review: Muy contenta para realizar mis manualidades, cole su función y además trae algunas pegatinas, así que genial
Color: Purple
Author: m***a
Date:
Review: Jolie belle jolie bien jolie belle tokosss
Color: Green
Author: c***5
Date:
Review: Todo llegó perfecto.
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.