Author: g***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its easy to use and makes the work easier
Color: Black
Size: 2
Price: 13kr
| Material | TPR |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | PBT Fiber |
| Brush Head Width | 20mm+ |
| Color | Pink |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| Height | 12 cm |
| Length | 1.2 cm |
| Width | 1.8 cm |
| SKU | sb2305114271607112 |
Author: g***6
Date:
Review: its easy to use and makes the work easier
Color: Black
Size: 2
Author: k***5
Date:
Review: Very easy to make ombre nails with this sponge. 😁
Color: Pink
Size: 2
Author: d***i
Date:
Review: I lovvveer it i just did my nails with this and so easy to uss
Color: Pink
Size: 2
Author: r***e
Date:
Review: Very good and soft for aurora nails 💅🏻
Color: Pink
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.