Author: l***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great for doing French tips
Color: Redwood
Size: 2
Price: 22kr
| Material | Nylon |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 3-5mm |
| Color | Black |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| Height | 0.7 cm |
| Length | 16.4 cm |
| Width | 0.7 cm |
| SKU | sb2305271483994010 |
Author: l***n
Date:
Review: Great for doing French tips
Color: Redwood
Size: 2
Author: v***6
Date:
Review: Perfect for frenchiess
Color: White
Size: 2
Author: u***1
Date:
Review: Looking good, just like the pictures!
Color: Mauve Purple
Size: 2
Author: z***k
Date:
Review: Perfect for gel application
Color: Redwood
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.