Author: i***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fin
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Price: 22kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 0.3 cm |
| Bredd | 7.5 cm |
| Längd | 12.7 cm |
| SKU | sb2307131215207747 |
Author: i***4
Date:
Review: fin
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: m***2
Date:
Review: حلو كثير كثير 👍👍👍👍
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: p***2
Date:
Review: Det är jätte fint och väldigt bra. Tack Shein för den här produkten och kvalitet. Det är precis som bild.
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: l***1
Date:
Review: Jättefint och ser ut precis som på bilden.
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.