Author: 4***1
Date:
Review: love it so good for sleeks
Color: Purple
Size: one-size
Price: 17kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Wavy |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Green |
| Type | Pick Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 22.5 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb2112290999957083 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 4829228 people said the quality is very good!
Author: 4***1
Date:
Review: love it so good for sleeks
Color: Purple
Size: one-size
Author: n***0
Date:
Review: Look so good i recommended this 👍
Color: Purple
Size: one-size
Author: n***a
Date:
Review: I love it. And it is so handy
Color: Brown
Size: one-size
Author: j***w
Date:
Review: It looks exactly like the photo. Great for baby hairs and easily fits into a bag. I have long hair and it works perfect for slick backs. Would recommend.
Color: Brown
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.