Author: a***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is very cute just like the picture
Color: Multicolor
Price: 30kr
| Material | ABS |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Corresponding Part | Face |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Box |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb260228175745383241403 |
Author: a***z
Date:
Review: This is very cute just like the picture
Color: Multicolor
Author: c***4
Date:
Review: Esattamente come in foto. Davvero molto carino. Materiale discreto. Consiglio.
Color: Multicolor
Author: f***e
Date:
Review: Prima doosjes
Color: Multicolor
Author: s***h
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.