Author: m***m
Date:
Review: It works great! I wasn’t expecting it to work like that. You can also remove the head to properly clean it. It has USB charger
Color: White
Size: one-size
Price: 26kr
Original Price: 35kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Green |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Interface | USB |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 13 cm |
| Width | 2 cm |
| Height | 1.5 cm |
| SKU | sb2306284611698204 |
Author: m***m
Date:
Review: It works great! I wasn’t expecting it to work like that. You can also remove the head to properly clean it. It has USB charger
Color: White
Size: one-size
Author: S***a
Date:
Review: I love this, I will order again
Color: Rose Gold
Size: one-size
Author: v***s
Date:
Review: Very good, it works perfectly, I loved it, I highly recommend it, you can buy it, I recommend it😚🥰☺️😍😚☺️
Color: Rose Gold
Size: one-size
Author: m***5
Date:
Review: Very useful product 😍😍👍✔️
Color: Rose Gold
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.