Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The best slick back brush ever.PLS LIKE I NEED POINTS💗
Color: Pink
Size: one-size
Price: 31kr
Original Price: 41kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Bristle |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 21.5 cm |
| Width | 6.3 cm |
| Height | 2.8 cm |
| SKU | sb2211012334921132 |
Author: a***1
Date:
Review: The best slick back brush ever.PLS LIKE I NEED POINTS💗
Color: Pink
Size: one-size
Author: g***r
Date:
Review: Honestly, like the real thing really soft easy to use reasonable size love it
Color: Black
Size: one-size
Author: d***c
Date:
Review: this is the best brush for thick and curly hair. good quality.
Color: Black
Size: one-size
Author: P***a
Date:
Review: i love it✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽✌🏽
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.