Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: got it for my brother and he loves it
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 27kr
| Pattern Type | Colorblock |
| Color | Multicolor |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 22 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb2205178864648408 |
Author: c***e
Date:
Review: got it for my brother and he loves it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: x***x
Date:
Review: Great brush, would purchase again
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: n***r
Date:
Review: Good quality according to price , I liked it.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: A***a
Date:
Review: Since this is a sturdier brush it doesn’t get caught or tangled in my hair as some of the others do.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.