Author: h***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great size can’t wait to use
Color: Multicolor
Size: 1 Crystal Five-pointed Star
Price: 11kr
Original Price: 14kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Net Weight | 7 g |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 7 cm |
| Length | 12 cm |
| SKU | sb251204396944065195 |
Author: h***3
Date:
Review: Great size can’t wait to use
Color: Multicolor
Size: 1 Crystal Five-pointed Star
Author: m***8
Date:
Review: Very nice i love it looks good
Color: Multicolor
Size: 1 Crystal Five-pointed Star
Author: l***a
Date:
Review: perfect for my makeup look
Color: Multicolor
Size: 1 Crystal Five-pointed Star
Author: i***_
Date:
Review: super lovely but they are suposed to be face stickers, not nail
Color: Multicolor
Size: 1 Crystal Five-pointed Star
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.