Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute and nive
Färg: Vitt
Price: 17kr
| Material | ABS |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | Type-C |
| SKU | se260306130005890128010 |
Author: j***1
Date:
Review: So cute and nive
Färg: Vitt
Author: f***a
Date:
Review: thanks
Färg: Vitt
Author: m***8
Date:
Review: Excelente 👌 económicos y funcionan muy bien. Tanto para escuchar como para realizar llamadas. Empaquetado sin olores
Färg: Vitt
Author: M***i
Date:
Review: Már sokadjára rendeltem újra. Egyszerű, hangos. Szuper termék.
Färg: Vitt
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.