Author: m***1
Date:
Review: Good headphones they have a really long cable, comfortable to wear, have good sound and come with a storage bag I’m really happy with them
Color: Violet Purple
Size: one-size
Price: 207kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Violet Purple |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Wireless Property | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se2307173933327944 |
Author: m***1
Date:
Review: Good headphones they have a really long cable, comfortable to wear, have good sound and come with a storage bag I’m really happy with them
Color: Violet Purple
Size: one-size
Author: E***a
Date:
Review: Very good and beautiful.
Color: Violet Purple
Size: one-size
Author: n***y
Date:
Review: World wonders. Looks expensive. Great Sound and Can hold power for a long time.
Color: Violet Purple
Size: one-size
Author: k***y
Date:
Review: These are fantastic quality my daughter loves them:)
Color: Violet Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.