Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s a actually better than I expected
Color: Multicolor
Price: 117kr
Original Price: 121kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 24 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2304212474348314 |
Author: s***y
Date:
Review: It’s a actually better than I expected
Color: Multicolor
Author: f***1
Date:
Review: item received thank you very much
Color: Multicolor
Author: p***n
Date:
Review: good for the price nice
Color: Multicolor
Author: m***m
Date:
Review: this is so good, I love it!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.