Author: f***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good, i think it’s useful.
Color: Grey
Size: one-size
Price: 12kr
Original Price: 16kr
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Grey |
| Type | Face Bandage |
| Length | 49 cm |
| Width | 10 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb251209575626298037 |
Author: f***4
Date:
Review: Very good, i think it’s useful.
Color: Grey
Size: one-size
Author: O***i
Date:
Review: not tried yet but looks good
Color: Grey
Size: one-size
Author: G***@
Date:
Review: It is beautifull very nice
Color: Grey
Size: one-size
Author: e***7
Date:
Review: It was just like in the photo but unfortunately, I lost it and didn't try it
Color: Grey
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.