Author: l***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fa il suo dovere x i massaggi davvero utile
Color: Mustard Yellow
Price: 52kr
Original Price: 65kr
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Back |
| Color | Mustard Yellow |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Length | 7.5 cm |
| Width | 100 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb260323233874790441230 |
Author: l***o
Date:
Review: Fa il suo dovere x i massaggi davvero utile
Color: Mustard Yellow
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.