Price: 528kr
Original Price: 704kr
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Removable |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Style Type | 20inch |
| Light Source | LED Lights |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 5500K |
| Lumens | 8000~10000LM |
| SKU | sq260303152185632628733 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.