Author: e***7
Date:
Review: nice colour good size ,love to long hair
Color: Blonde Highlight
Price: 127kr
Original Price: 169kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 243 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb25042866936942214 |
Author: e***7
Date:
Review: nice colour good size ,love to long hair
Color: Blonde Highlight
Author: s***t
Date:
Review: Very good!! Don’t get me wrong it is synthetic and doesn’t have lace at the front, however for the price the colour is natural enough and very pretty. Lovely product
Color: Blonde Highlight
Author: k***e
Date:
Review: I cut some bangs which makes it look natural - my husband loves it. It is a bit small though.
Color: Blonde Highlight
Author: k***a
Date:
Review: Small
Color: Blonde Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.