Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this wig and the color so natural and easy to use recommended 👍
Color: Brown Highlight
Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 50.8 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25071709403487227 |
Author: i***n
Date:
Review: Love this wig and the color so natural and easy to use recommended 👍
Color: Brown Highlight
Author: a***a
Date:
Review: beautiful 😍
Color: Brown Highlight
Author: R***s
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😇😇😇😇😇😇😇😇🥰🥰🥰🥰🥰🥰😇
Color: Ombre
Author: n***i
Date:
Review: 👍👍
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.