Author: E***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love so much 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Blonde Ombre
Price: 171kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 225 g |
| Length | 51.2 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb260317102362772143785 |
Author: E***n
Date:
Review: Love so much 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Blonde Ombre
Author: m***s
Date:
Review: a really nice mix of shades and a great length and weight to it
Color: Brown Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.