Author: A***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوه
Färg: Markera Brown
Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 195 g |
| Längd | 50 cm |
| Krona | 52-58 cm |
| SKU | sb2501096988984012 |
Author: A***l
Date:
Review: حلوه
Färg: Markera Brown
Author: s***1
Date:
Review: حلو جميله جدا
Färg: Markera Brown
Author: k***o
Date:
Review: Good my grandma likes it she turnes from 70 to 40 in sec LIKE PLEASE IM POOR WKKSAJJABABABABA
Färg: Markera Brown
Author: a***9
Date:
Review: جميلة جدا احببتها وانصح بها
Färg: Markera Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.