Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excelente equipo, tiene de todo super recomendado
Color: Pink
Price: 1 479kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Other |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251114366358333735 |
Brand Name: Relndoo
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Relndoo-sc-0142116908.html
Quality: 2967311 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: excelente equipo, tiene de todo super recomendado
Color: Pink
Author: r***9
Date:
Review: Corresponde ao anúncio. Bom
Color: Pink
Author: A***n
Date:
Review: se încălzește spatele,funcționează foarte greu,este o tableta la nivelul anilor 2016
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.