Author: c***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it’s real and very nice i like it!
Color: Blue
Price: 10 953kr
| Charger | Include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad Air 7 (2025) |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se2408085978672042 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9943305 people said the quality is very good!
Author: c***o
Date:
Review: it’s real and very nice i like it!
Color: Blue
Author: f***e
Date:
Review: i like it
Color: Purple
Author: s***5
Date:
Review: Very good tablet everyone should buy it
Color: Blue
Author: e***5
Date:
Review: extreamlextremely jappyhappywith purchase
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.