Author: s***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: bought it for my camera, charges fast and well. it also looks very pretty. i recommend. pls like i need points
Color: Pink
Size: 1 meter 1 pack
Price: 20kr
| Material | Copper |
| Length | 3m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Royal Blue |
| Interface | USB A to Micro |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | se2311025085905997 |
Author: s***t
Date:
Review: bought it for my camera, charges fast and well. it also looks very pretty. i recommend. pls like i need points
Color: Pink
Size: 1 meter 1 pack
Author: T***a
Date:
Review: Good quality, works fine.
Color: Pink
Size: 1 meter 1 pack
Author: m***e
Date:
Review: worth for the price. good ququality
Color: Grey
Size: 1 meter 1 pack
Author: l***e
Date:
Review: great and durable product
Color: Grey
Size: 3 meters 1 pack
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.