Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not tried it yet, but hope it will help
Color: Multicolor
Price: 27kr
| Material | Jelly |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| Length | 3 cm |
| Width | 12.8 cm |
| Height | 2 cm |
| SKU | sb25101595047447719 |
Author: p***s
Date:
Review: Not tried it yet, but hope it will help
Color: Multicolor
Author: a***a
Date:
Review: 👌
Color: Multicolor
Author: e***4
Date:
Review: Good
Color: Multicolor
Author: m***n
Date:
Review: Not tried yet but looks good.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.