Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's fine obviously not entirely natural looking
Color: Ombre
Price: 160kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 264 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2312229991909711 |
Author: a***a
Date:
Review: It's fine obviously not entirely natural looking
Color: Ombre
Author: 8***8
Date:
Review: Nice but the color is really fake looking funny to put toner on it to tone putt brashness
Color: Ombre
Author: w***s
Date:
Review: Nice and long
Color: Ombre
Author: S***9
Date:
Review: se nota bastante la raizízpense que iba a estar mamás difuminada
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.