Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Color: Chocolate Brown
Price: 157kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 238 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2405305153951917 |
Author: e***a
Date:
Review: Perfect
Color: Chocolate Brown
Author: S***7
Date:
Review: Good quality and good I recommend it
Color: Chocolate Brown
Author: n***r
Date:
Review: So amazing absoluto perfecta 😍 i love it
Color: Chocolate Brown
Author: 4***7
Date:
Review: Beautiful wig
Color: Chocolate Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.