Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this wig so natural and soft
Color: Brown Highlight
Price: 166kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 243 g |
| Length | 56 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb25012450699875255 |
Author: i***n
Date:
Review: Love this wig so natural and soft
Color: Brown Highlight
Author: M***a
Date:
Review: absolutely stunning and excellent quality
Color: Blonde Ombre
Author: e***5
Date:
Review: Amazing!!! Fits perfectly!!! Just like the pictures!!!
Color: Brown Highlight
Author: m***7
Date:
Review: Amazing product, exactly like the original pic. Would recommend.
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.