Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: As in photo. I already have this style and like it so much I ordered a second one. Great value for money.
Color: Mauve Purple
Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 53-55 cm |
| SKU | sb25041229463517621 |
Author: a***s
Date:
Review: As in photo. I already have this style and like it so much I ordered a second one. Great value for money.
Color: Mauve Purple
Author: d***7
Date:
Review: Beautiful root colour. Soft pink. No clips. Will cut to suit.
Color: Dusty Pink
Author: n***i
Date:
Review: best
Color: Mauve Purple
Author: l***d
Date:
Review: they look great!! can't wait to use them!
Color: Mauve Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.