Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it so much beautiful
Color: Brown
Price: 141kr
Original Price: 188kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2406061504177984 |
Author: t***2
Date:
Review: love it so much beautiful
Color: Brown
Author: m***5
Date:
Review: Wow gorgeous beautiful quality 💋❤️❤️👌❤️❤️❤️❤️🔥🔥😘😘😘😘
Color: Brown
Author: b***3
Date:
Review: loved this wig! perfect Curls and colour! great for my 80s party!
Color: Linen Brown
Author: h***8
Date:
Review: It‘s so good, look like natural hair
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.