Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: بجنن كتير حلو
Färg: Markera Brown
Price: 136kr
Original Price: 181kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 281 g |
| Längd | 61 cm |
| Krona | 52-58 cm |
| SKU | sb2412029797596623 |
Author: s***8
Date:
Review: بجنن كتير حلو
Färg: Markera Brown
Author: e***4
Date:
Review: Good but not like the pic
Färg: Markera Brown
Author: 4***9
Date:
Review: لسا ما جرّبتها بس لونها بجنن كتير حلو حبيتها كتير ❤️❤️❤️
Färg: Ombre Brown
Author: j***3
Date:
Review: Klippte av den å så blev den bra
Färg: Markera Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.