Author: c***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love iritthe quality is very very good
Color: Brown Highlight
Price: 170kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 281 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2412029797575121 |
Author: c***r
Date:
Review: I love iritthe quality is very very good
Color: Brown Highlight
Author: A***e
Date:
Review: It is as the picture.....i am pleased with my purchased. It is a good buy........
Color: Blonde Ombre
Author: 3***7
Date:
Review: Very very good. I loved them 👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼
Color: Brown Highlight
Author: r***a
Date:
Review: Good quality!
Color: Brown Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.