Author: t***a
Date:
Review: ძალიან ლამაზია და კარგი ხარისხის.მადლობა
Color: Blonde Highlight
Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 281 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2412029797522129 |
Author: t***a
Date:
Review: ძალიან ლამაზია და კარგი ხარისხის.მადლობა
Color: Blonde Highlight
Author: r***e
Date:
Review: Looks really good. Realistic pictures. Easy to wear. Bargain. Especially with a voucher.
Color: Blonde Highlight
Author: m***2
Date:
Review: I am in love with this wig, I have dirty blonde hair and it matches my hair perfectly and the top bit does a tint bit of where u can see the bald cap but that defends how u style it and I just put one strand, well chuck infront and the sides brushed back with clips and it's lovely I really recommend it
Color: Blonde Highlight
Author: A***e
Date:
Review: It is as the picture.....i am pleased with my purchased. It is a good buy........
Color: Blonde Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.