Author: e***v
Date:
Review: The product is as described. For the money value quite good. Plesently supprised i think i will order again. See photo for reccomendation.
Color: Blonde Ombre
Price: 173kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 56 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb251118353172146242 |
Author: e***v
Date:
Review: The product is as described. For the money value quite good. Plesently supprised i think i will order again. See photo for reccomendation.
Color: Blonde Ombre
Author: p***8
Date:
Review: great value for money.
Color: Blonde Ombre
Author: s***y
Date:
Review: Amazing product. Would definitely recommend it.
Color: Gold
Author: 5***q
Date:
Review: Actually such good quality, bought for a wig night and was so unbelievably impressed. I wouldn’t say it’s 100% realistic however it looks pretty close. The “curtain bangs” or fringe mean that u don’t have to worry about the hairline looking realistic. Would recommend if you want to try out blonde or if ur just wanting something fun
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.