Author: L***1
Date:
Review: ESPECTACULAR! These babies are for real a great product. I've bought them three times already and they can last at least two weeks or more! I play volleyball so...
Color: Clear
Price: 29kr
| Material | PMMA |
| Color | Clear |
| Length | Long |
| Pattern Type | Letter |
| Season | Summer |
| Style | French |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Bare Nails |
| Festivals | Other |
| Height | 1.85 cm |
| Length | 25.2 cm |
| Width | 10.3 cm |
| SKU | sb2310317803023366 |
Author: L***1
Date:
Review: ESPECTACULAR! These babies are for real a great product. I've bought them three times already and they can last at least two weeks or more! I play volleyball so...
Color: Clear
Author: c***a
Date:
Review: i m a beginner, this is my second set, the nail tips are really easy to work with and i really recommend them.
Color: Clear
Author: s***a
Date:
Review: Absolutely love these. Even have a few half sizes. I’ve filed them down a bit. Used with glue tabs. Much better quality than other press-ons I’ve bought.
Color: Clear
Author: i***a
Date:
Review: good product, corresponds to the information, works well
Color: Clear
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.