Author: m***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful and easy to use
Color: Lilac Purple
Price: 15kr
Original Price: 20kr
| Material | ABS |
| Color | Lilac Purple |
| Length | Short |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.29/1.75/1.8/2.3 cm |
| Width | 1/1.85/1.1/2.1 cm |
| SKU | sb2409234747714401 |
Author: m***e
Date:
Review: Beautiful and easy to use
Color: Lilac Purple
Author: n***9
Date:
Review: good quality just like pictures
Color: Lilac Purple
Author: t***6
Date:
Review: Great
Color: Lilac Purple
Author: E***a
Date:
Review: good quality in relation to the price,👏🏻 and a good item, 😃 Shein never disappoints😍
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.