Author: g***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely nails easy to apply and these are a a very good short length, I will definitely buy again
Color: Red
Price: 22kr
| Material | ABS |
| Color | Red |
| Pattern Type | Striped |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Height | 0.5 cm |
| Length | 1.29/1.75 cm |
| Width | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2408238109522743 |
Author: g***t
Date:
Review: lovely nails easy to apply and these are a a very good short length, I will definitely buy again
Color: Red
Author: w***h
Date:
Review: love them
Color: Red
Author: s***s
Date:
Review: really cute
Color: Green
Author: l****
Date:
Review: these are great got for grandaughter for xmas nice design
Color: Red and White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.