Author: 3***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gorgepus nails, love thrm
Color: Multicolor
Price: 29kr
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Extra Short |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Summer |
| Style | Chinese Style |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Height | 1 cm |
| Length | 10 cm |
| Width | 6 cm |
| SKU | sb2404114299923463 |
Author: 3***2
Date:
Review: gorgepus nails, love thrm
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.